فرآیندRewind Mix ناخالصی ها را از بین می برد

  شرکت  Repsol  و شرکای آن فرآیند جدیدی را برای بازیافت شیمیایی ضایعات پلاستیک توسعه داده اند که گفته می شود ناخالصی ها را حذف می کند . این فرآیندکه  Rewind Mix نام دارد و با استفاده از کاتالیست ها و فناوری های صنعتی توسعه داده شده است ، ناخالصی هایی مانند سیلیکون ، کلر […]

 

شرکت  Repsol  و شرکای آن فرآیند جدیدی را برای بازیافت شیمیایی ضایعات پلاستیک توسعه داده اند که گفته می شود ناخالصی ها را حذف می کند . این فرآیندکه  Rewind Mix نام دارد و با استفاده از کاتالیست ها و فناوری های صنعتی توسعه داده شده است ، ناخالصی هایی مانند سیلیکون ، کلر و فلزات را از ضایعات پلاستیکی برای تولید روغن های پیرولیز که می توانند مستقیماً و بدون رقیق شدن در واحدهای پتروشیمی تغذیه شوند ، حذف می کند . در حال حاضر این شرکت قصد دارد  فرآیند Rewind Mix  را پس از اخذ مجوزات لازم در مقیاس صنعتی در تاسیسات Repsol آزمایش کند.

2 سپتامبر 2021  ,  #   اخبار

پلاستیک های مهندسی و تقویت شده

شركت نيرومند پليمر ميراث بر يك واحد صنعتي است كه پروانه تاسيس خود را در بهمن ماه 1351 از وزارت صنايع دريافت نمود. از اواسط دهه 70 اين شرکت شروع به توليد قطعات صنعتي پلاستيكي و قطعات خودرو و همزمان شروع به توليد مواد اوليه مهندسي تقويت شده و پر شده برای واحدهاي قطعه ساز خودرو و واحدهاي صنعتي ديگر نمود که هم اكنون نيز ادامه دارد.