NiruFlex

نیروفلکس:

نیروفلکس شامل محصولات بر پایه پلی پروپیلن می باشد که با توجه به نیاز مشتریان در گریدهای مختلف آلیاژ شده با لاستیک در محدوده وسیعی از سختی ها ( از 65 در مقیاس Shore A تا 57 در مقیاس Shore D) تولید می شود.

مزایا نیروفلکس:

انعطاف پذیری آلیاژ با سختی آن رابطه معکوس دارد. بدین نحو که با کاهش سختی آلیاژ، انعطاف پذیری و ضربه پذیری آن افزایش می یابد.

 

کابرد نیروفلکس:

محصولات پلی پروپیلن در تولید قطعات خودرو و قطعات صنعتی دیگر با سختی های مختلف،مانند سپر، گردگیر، واشر، درزگیر و غیره استفاده می شود. به دلیل استفاده از پر کننده معدنی این محصول را می توان به عنوان محصول دوست دار محیط زیست معرفی کرد.

 

ویژگی نیروفلکس:

انعطاف پذیری آلیاژ با سختی آن رابطه معکوس دارد. بدین نحو که با کاهش سختی آلیاژ، انعطاف پذیری و ضربه پذیری آن افزایش می یابد..به همین علت بیشترین کاربرد مواد مهندسی در تولید قطعات صنعتی حساس و برخی محصولات دیگر می باشد.

 

                                   

 

 

معرفی دیتاشیت های مربوط

شما می توانید برای کسب اطلاعات محصول  نیرومید (بر پایه پلی پروپیلن) با مشاوران ما در شرکت نیرومند پلیمر پارس تماس بگیرید.

پلاستیک های مهندسی و تقویت شده

ویژگی مواد پلاستیک مهندسی این است که دارای مشخصات فنی برتری نسبت به پلاستیک های معمولی می باشد. مثلا مشخصات ضربه پذیری، انعطاف ، صلبیت ، خزش ، مقاومت حرارتی ، شعله وری و....