تولید گرید رنگی PET

سرپرست مجتمع شرکت پتروشیمی شهید تندگویان اعلام کرد : برای نخستین بار در تاریخ صنعت پتروشیمی کشور، با هدف بی نیازی از واردات ، تامین نیاز صنایع تکمیلی پتروشیمی و افزایش سودآوری شرکت ، تولید نخ گرید رنگی PETنساجی آغاز میشود. به گفته امین ملک زاده ، روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پتروشیمی […]
تولید گرید رنگی PET

سرپرست مجتمع شرکت پتروشیمی شهید تندگویان اعلام کرد : برای نخستین بار در تاریخ صنعت پتروشیمی کشور، با هدف بی نیازی از واردات ، تامین نیاز صنایع تکمیلی پتروشیمی و افزایش سودآوری شرکت ، تولید نخ گرید رنگی PETنساجی آغاز میشود.
به گفته امین ملک زاده ، روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پتروشیمی شهید تندگویان ، با توجه به وضعیت عرضه و تقاضای بازار و با هدف بی نیازی از واردات محصولات و گرید های خارجی ، از 2سال گذشته تا کنون ، متنوع سازی سبد محصولات این شرکت پتروشیمی آغاز شده است . سرپرست مجتمع شرکت پتروشیمی شهید تندگویان با اعلام این موضوع که در راستای این سیاست کلان برنامه ریزی برای طراحی و تولید تجاری یک محصول جدید به نام نخ گرید رنگی PETنساجی در دستور کار قرار داده شدهاست ، اعلام کرد : بر این اساس ، با اعمال تغییرات فنی در خطوط تولیدی پتروشیمی شهید تندگویان بهزودی شاهد تولید نخ گرید رنگی PETنساجی خواهیم بود .
سرپست مجتمع شرکت پتروشیمی شهید تند گویان اعلام کرد ، با توجه به این که در شرایط فعلی از نظر فنی امکان و ظرفیت تولیدسالیانه 60هزار تن نخ گرید رنگی PETنساجی در این مجتمع وجود دارد.
اذعان کرد : با توجه به نیاز بازار و عرضه و تقاضای موجود در صنایع تکمیلی پتروشیمی و نساجی کشور ، تولید و عرضه تجاری این گرید را در آینده نزدیک آغاز می کنیم . به گفته امین ملک زاده ، تولید نخ گرید رنگی PETنساجی منجر به افزایش سودآوری و حاشیه سود شرکت پتروشیمی شهید تندگویان است وی ادامه داد : در کنار تامین نیاز داخل و جلوگیری از محصولات مشابه خارجی به ازای هر تن از این محصول جدید بیش از 5میلیون تومان ارزش افزوده و حاشیه سود اقتصادی نصیب مجتمع شرکتپتروشیمی شهید تند گویان خواهد شد .
این شرکت بزرگترین تولیدکننده محصولات مهم و استراتژیک پلی اتیلن ترفتالات (PETو اسید ترفتالیک خالص ) (PTA)درکشور است .


  منبع خبر :https://stpc.ir  

تاریخ خبر : تیرماه 1400

#فروش پلیمرمهندسی #فروش مواد اولیه پلیمر

#پلی پروپیلن تقویت شده #پلیمر تقویت شده

#پلی آمید تقویت شده #پلاستیک تقویت شده

#پلاستیک مهندسی #آمیزه #کامپاند #الیاف شیشه

 
 

 

25 جولای 2021  ,  #   اخبار

پلاستیک های مهندسی و تقویت شده

شركت نيرومند پليمر ميراث بر يك واحد صنعتي است كه پروانه تاسيس خود را در بهمن ماه 1351 از وزارت صنايع دريافت نمود. از اواسط دهه 70 اين شرکت شروع به توليد قطعات صنعتي پلاستيكي و قطعات خودرو و همزمان شروع به توليد مواد اوليه مهندسي تقويت شده و پر شده برای واحدهاي قطعه ساز خودرو و واحدهاي صنعتي ديگر نمود که هم اكنون نيز ادامه دارد.