ایده بازیافت در Lego

سازنده دانمارکی اسباب بازی ، Legoاز نمونه اولیه آجر Legoکه ازPET بازیافتی ساخته شده است رونمایی کرد .در حال حاضر ، آجرهای این شرکت از ABS قالب ریزی شده ساخته می شوند .به گفته : Legoاین اولین ماده بازیافتی است که از نظر ایمنی و کیفیت در سطح بالایی قرار دارد .همچنین توانایی اتصال و […]
Lego

سازنده دانمارکی اسباب بازی ، Legoاز نمونه اولیه آجر Legoکه ازPET بازیافتی ساخته شده است رونمایی کرد .
در حال حاضر ، آجرهای این شرکت از
ABS قالب ریزی شده ساخته می شوند .
به گفته :
Legoاین اولین ماده بازیافتی است که از نظر ایمنی و کیفیت در سطح بالایی قرار دارد .همچنین توانایی اتصال و جدا کردن آجر ها در کنار هم به صورت آسان تر وجود دارد .
در ادامه
Legoاذعان داشت : فرمولاسیون ثبت اختراعی را ارائه کرده که دوام PETرا با استفاده از تکنولوژی کامپاندینگ سفارشی و افزودنی های تقویت کننده افزایش داده است .
این شرکت اظهار داشت که به یک سال دیگر جهت آزمایش و توسعه فرمولاسیون ، قبل از ارائه آجر ها به بازار نیاز دارد .

در سال Lego ، 2018با استفاده از پلی اتیلن زیست تخریب پذیر مشتق شده از نیشکر ، تولید برخی از عناصر و قطعات کوچکتر مانند درختان ، شاخه ها ، برگ ها و لوازم جانبی برای اشکال کوچک را آغازکرد .
هم چنین در سال گذشته این شرکت اعلام کرد قصد دارد پلاستیک های یکبار مصرف را از بسته بندی های خود خارج کند .
 

 

منبع خبر:  www.compundingworld.com

تاریخ خبر : July 2021

#فروش پلیمرمهندسی#فروش مواد اولیه پلیمر

#پلی پروپیلن تقویت شده#پلیمر تقویت شده

#پلی آمید تقویت شده#پلاستیک تقویت شده

#پلاستیک مهندسی

#آمیزه #کامپاند #الیاف شیشه

19 جولای 2021  ,  #   اخبار

پلاستیک های مهندسی و تقویت شده

شركت نيرومند پليمر ميراث بر يك واحد صنعتي است كه پروانه تاسيس خود را در بهمن ماه 1351 از وزارت صنايع دريافت نمود. از اواسط دهه 70 اين شرکت شروع به توليد قطعات صنعتي پلاستيكي و قطعات خودرو و همزمان شروع به توليد مواد اوليه مهندسي تقويت شده و پر شده برای واحدهاي قطعه ساز خودرو و واحدهاي صنعتي ديگر نمود که هم اكنون نيز ادامه دارد.