بازیافت اسباب بازی های پلاستیکی توسط شرکت Mattel

صاحب برند اسباب بازی های پلاستیکی Mattel، برنامه بازیافت برای بهره گیری مجدد از مواد اسباب بازی های قدیمی به منظور استفاده در محصولات جدید راه اندازی کرده است . برنامه اولیه این شرکت در ایالات متحده آمریکا و کانادا خواهد بود اما از طریق شرکای بازیافت به فرانسه ، آلمان و انگلیس گسترش خواهد یافت .این […]
بازیافت اسباب بازی

صاحب برند اسباب بازی های پلاستیکی Mattel، برنامه بازیافت برای بهره گیری مجدد از مواد اسباب بازی های قدیمی به منظور استفاده در محصولات جدید راه اندازی کرده است . برنامه اولیه این شرکت در ایالات متحده آمریکا و کانادا خواهد بود اما از طریق شرکای بازیافت به فرانسه ، آلمان و انگلیس گسترش خواهد یافت .
این برنامه از هدف این شرکت برای دستیابی به مواد %100بازیافتی ، قابل بازیافت یا مواد زیست پلاستیکی در کل محصولات و بسته بندی ها تا سال 2030پشتیبانی می کند .
این طرح مشتریان را قادر می سازد تا اسباب بازی های
Mattelاستفاده شده را از طریق سرویس تحویل آنلاین ، بازگردانند . اسباب بازی های جمع آوری شده بر اساس نوع ماده طبقه بندی و تفکیک و سپس بازیافت می شوند .
به گفته Mattelموادی که نمی توانند به عنوان محتوای بازیافتی در اسباب بازی های جدید استفاده شوند، از چرخه بازیافت خارج می شوند .
در ابتدا ، این برنامه اسباب بازی های
Matchbox ، Barbieو MEGAرا برای بازیافت قبول می کند . مارک های دیگر نیز در آینده اضافه خواهند شد .


منبع خبر: www.plasticsrecyclingworld.com

 تاریخ خبر :May/June 2021

23 ژوئن 2021  ,  #   اخبار

پلاستیک های مهندسی و تقویت شده

شركت نيرومند پليمر ميراث بر يك واحد صنعتي است كه پروانه تاسيس خود را در بهمن ماه 1351 از وزارت صنايع دريافت نمود. از اواسط دهه 70 اين شرکت شروع به توليد قطعات صنعتي پلاستيكي و قطعات خودرو و همزمان شروع به توليد مواد اوليه مهندسي تقويت شده و پر شده برای واحدهاي قطعه ساز خودرو و واحدهاي صنعتي ديگر نمود که هم اكنون نيز ادامه دارد.