نیرومند پلیمر پارس به کمپین نفس پیوست

شرکت نیرومند پلیمر پارس در راستای مسئولیت اجتماعی و به منظور حمایت از جامعه و کسب‌وکارها در برابر بحران کرونا از کمپین نفس حمایت کرد. با شیوع کرونا و ابتلای جمعی از هموطنان‌مان به این ویروس و به‌ منظور همراهی با دیگر فعالان بخش خصوصی برای کمک به بحران کرونا در کشور، نیرومند پلیمر پارس به کمپین نفس پیوست […]

شرکت نیرومند پلیمر پارس در راستای مسئولیت اجتماعی و به منظور حمایت از جامعه و کسب‌وکارها در برابر بحران کرونا از کمپین نفس حمایت کرد.

با شیوع کرونا و ابتلای جمعی از هموطنان‌مان به این ویروس و به‌ منظور همراهی با دیگر فعالان بخش خصوصی برای کمک به بحران کرونا در کشور، نیرومند پلیمر پارس به کمپین نفس پیوست و با حمایت از آن، قدمی برای عبور از این بحران و روزهای سخت برداشت.

تامین مواد اولیه و تجهیزات مورد نیاز در بحث بهداشتی و پزشکی هدف مهمی است که در این کمپین دنبال می‌شود و تلاش دارد با اطلاع‌رسانی بیشتر بنگاه‌های بخش خصوصی را آگاه کند که با خطرات این بحران آشنا شوند و از کارمندان خود محافظت کنند.

همچنین تولید و توسعه و استفاده از فناوری‌های جدید در تهیه اقلام بهداشتی از دیگر اهداف کمپین نفس است که نقش نوآورانه استارت‌آپ‌ها را به‌عنوان بازوهای این کمپین، پراهمیت‌ می‌کند.

                                کمپین نفس

 

19 مارس 2020  ,  #   اخبار, اطلاعیه ها

پلاستیک های مهندسی و تقویت شده

شركت نيرومند پليمر ميراث بر يك واحد صنعتي است كه پروانه تاسيس خود را در بهمن ماه 1351 از وزارت صنايع دريافت نمود. از اواسط دهه 70 اين شرکت شروع به توليد قطعات صنعتي پلاستيكي و قطعات خودرو و همزمان شروع به توليد مواد اوليه مهندسي تقويت شده و پر شده برای واحدهاي قطعه ساز خودرو و واحدهاي صنعتي ديگر نمود که هم اكنون نيز ادامه دارد.