مشکلات بخش صنعت و تولید کشور در کرونا

مصاحبه رئیس سابق کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی تهران مهدی پورقاضی مدیر عامل شرکت نیرومند پلیمر پارس (تولید کننده مواد اولیه پلیمری و پلاستیک های تقویت شده)، رئیس سابق اتاق بازرگانی تهران:دولت به وعده های که خودش می دهد عمل نمی کند، مثلا گفتند به علت کرونا از کسب و کارهای حمایت می کنیم ولی هیچ […]

مصاحبه رئیس سابق کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی تهران

مهدی پورقاضی مدیر عامل شرکت نیرومند پلیمر پارس (تولید کننده مواد اولیه پلیمری و پلاستیک های تقویت شده)، رئیس سابق اتاق بازرگانی تهران:دولت به وعده های که خودش می دهد عمل نمی کند، مثلا گفتند به علت کرونا از کسب و کارهای حمایت می کنیم ولی هیچ حمایتی از آسیب دیدگان کرونا نشد.
دولت به مردم می گوید ماسک بزنند ولی خیلی ها از روی بی اعتمادی به دولت ماسک نمیزنند و به آمارهایی که درباره کشته های کرونا گفته می شود خوش بین نیستند.

اعتماد بین دولت و مردم از بین رفته یا به شدت کاهش یافته است بنابراین هر تصمیم یا برنامه ای که دولت می خواهد اجرا کند مردم در آن مشارکت نمیکنند.

25 نوامبر 2020  ,  #   اخبار

پلاستیک های مهندسی و تقویت شده

شركت نيرومند پليمر ميراث بر يك واحد صنعتي است كه پروانه تاسيس خود را در بهمن ماه 1351 از وزارت صنايع دريافت نمود. از اواسط دهه 70 اين شرکت شروع به توليد قطعات صنعتي پلاستيكي و قطعات خودرو و همزمان شروع به توليد مواد اوليه مهندسي تقويت شده و پر شده برای واحدهاي قطعه ساز خودرو و واحدهاي صنعتي ديگر نمود که هم اكنون نيز ادامه دارد.