خدمات فروش

فروش مواد اولیه پلاستیک

خدمات فروش شرکت نیرومند پلیمر پارس

 شرکت نیرومند پلیمرپارس در زمینه تولید و فروش مواد اولیه پلاستیک و توزیع آن در بین مصرف کنندگان عزیز فعالیت دارد.

فروش مواد کربنات کلسیم ، فروش مواد پلی اتیلن های تقویت شده، فروش مواد پلی پروپیلن ها (همو پلیمر وکوپلیمر) از جمله خدمات این شرکت میباشد.

 

توضیحات مختصر در خصوص انواع گریدهای نیرومند پلیمر پارس:

 

nirucalcit  

نیروکلسیت شامل محصولات بر پایه پلی اتیلن و پلی پروپیلن می باشد که با توجه به نیاز مشتریان در گریدهای مختلف همراه با پرکننده کربنات کلسیم تولید می شوداستفاده از پر کننده کربنات کلسیم در این محصولات علاوه بر حفظ خواص مکانیکی و ظاهری، موجب کاهش قیمت در قطعات تولیدی این محصولات می شود.

 

 NiruPylene:  

نیروپیلن شامل محصولات بر پایه پلی پروپیلن (با انواع پرکننده های معدنی و الیاف شیشه) می باشد که با توجه به نیاز مشتریان در گریدهایمختلف (کوپلیمر و هموپلیمر) در رنگ های مختلف تولید می شود. 

نیروپیلن دارای خواص مکانیکی بهبود یافته از جمله افزایش استحکام، افزایش مدول، افزایش پایداری ابعادی،  افزایش مقاومت حرارتی، افزایش مقاومت خزشی، کاهش جمع شدگی (Shrinkage)، کاهش مکش های سطح قطعه  می باشد و همچنین استفاده از پر کننده های معدنی موجب کاهش قیمت این محصولات می شود.

 

NiruTylene 

نیروتیلن شامل محصولات بر پایه پلی اتیلن (با پر کننده معدنی) می باشد که با توجه به نیاز مشتریان در گریدهای مختلف (سبک و سنگین) همراه با پرکننده های معدنی (کربنات کلسیم) قابل تولید است. 

نیروتیلن دارای خواص مکانیکی بهبود یافته از جمله افزایش استحکام کششی،  افزایش پایداری ابعادی،  افزایش مقاومت حرارتی، افزایش مقاومت خزشی، کاهش جمع شدگی (Shrinkage)، کاهش مکش های سطح قطعه  می باشد و همچنین استفاده از پر کننده های معدنی موجب کاهش قیمت این محصولات می شود.

 

NiruFlex

نیروفلکس شامل محصولات بر پایه پلی پروپیلن می باشد که با توجه به نیاز مشتریان در گریدهای مختلف آلیاژ شده با لاستیک در محدوده وسیعی از سختی ها ( از 65 در مقیاس Shore A تا 57 در مقیاس Shore D) تولید می شود. 

انعطاف پذیری آلیاژ با سختی آن رابطه معکوس دارد. بدین نحو که با کاهش سختی آلیاژ، انعطاف پذیری و ضربه پذیری آن افزایش می یابد.

 

NiruMid

 نیرومید شامل محصولات بر پایه پلی آمید می باشد که با توجه به نیاز مشتریان در گریدهای مختلف (6, 66) تولید می شود. پلی آمید از جمله پلیمرهای مهندسی پرمصرف در جهان می باشد. 

پلی آمیدها دارای استحکام کششی و مدول کشسانی بالا بوده و مقاومت سایشی خوبی دارند. نیرومند پلیمر به منظور بهبود خواص پلی آمیدها کامپاند پلی آمید با الیاف شیشه ، فیلرهای معدنی ،افزودنی های ضربه پذیر کننده و سایر افزودنی ها را در درصدهای مختلف تولید می نماید.

کامپاند کردن الیاف شیشه با پلی آمید باعت افزایش چشمگیر استحکام، مدول کشسانی و ضربه پذیری آن می گردد.

 

NiruBlend:  

نیروبلند آلیاژی از محصولات پلیمری بر پایه پلی اتیلن و پلی پروپیلن می باشد که با توجه به نیاز مشتریان در گریدهای مختلف تولید می شود.

 

NiruAdd :  

نیرواَد شامل محصولات بر پایه پلی اتیلن و پلی پروپیلن ( با پر کننده معدنی و افزودنی های صنعتی ) می باشد که با توجه به نیاز مشتریان در گریدهای مختلف تولید می شودمحصولات نیرواَد شرکت نیرومند پلیمر شامل انواع مستربچهای سفید، Anti-UV  ، َAnti-Oxidant ومی باشد. 

این محصولات پلیمری دارای خواص مکانیکی بهبود یافته متناسب با کاربرد نهایی می باشند.

 

 

فروش محصولات: 

 محصولات نیرومند پلیمر در صنایع خودرویی، بسته بندی، لوازم خانگی، لوازم بهداشتی و ساختمانی،الکترونیکی،و باغبانی، کشاورزی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد

 

 فروش نیرومند پلیمر:

در مجموع شرکت نیرومند پلیمر پارس با داشتن نیروی مهندسی فروش قادر به مشاوره مشتریان در خصوص گرید متناسب یا قطعات تولیدی است و همچنین امکان تست مواد در پای دستگاه مشتری وجود دارد. همچنین در صورت بروز مشکل حین استفاده از مواد تیم فنی ما در پای دستگاه حاضر شده و مشکل را برطرف می نماید.

 

همچنین واحد فروش شرکت نیرومند پلیمر پارس با تکیه بر راه‌ حل‌های خلاقانه و نوآورانه همواره در جذب و رضایت مشتریان تلاش نموده است و هم‌اکنون این تیم با توسعه طرح‌های بازاریابی و شناسایی تکنیک‌های بازار برای شناخت بیشتر و افزایش رضایتمندی مشتریان به گونه‌ای عمل نموده که مصرف‌کنندگان و مشتریان با رضایت و انگیزه‌ای متفاوت، محصولات و خدمات گروه را دریافت می‌کنند..

                 

  شماره تماس 02135000234

 

 

 

پلاستیک های مهندسی و تقویت شده

ویژگی مواد پلاستیک مهندسی این است که دارای مشخصات فنی برتری نسبت به پلاستیک های معمولی می باشد. مثلا مشخصات ضربه پذیری، انعطاف ، صلبیت ، خزش ، مقاومت حرارتی ، شعله وری و....