خدمات فروش

فروش مواد اولیه پلاستیک

محصولات نیرومند پلیمر

NiruCalcit

محصولات پلیمر

NiruBlend

محصولات بر پایه پلی پروپیلن

NiruFlex

نیرومید

NiruMid

پر کننده معدنی

NiruAdd

محصولات پلیمری

NiruTylene

محصولات پلیمری

NiruPylene

شرکت نیرومند پلیمرپارس در زمینه تولید و فروش مواد اولیه پلاستیک و توزیع آن در بین مصرف کنندگان عزیز فعالیت دارد.

فروش مواد کربنات کلسیم ، فروش مواد پلی اتیلن های تقویت شده، فروش مواد پلی پروپیلن ها (همو پلیمر وکوپلیمر) از جمله خدمات این شرکت میباشد.

توضیحات مختصر در خصوص انواع گریدهای نیرومند پلیمر پارس:

nirucalcit  

نیروکلسیت شامل محصولات بر پایه  پلی اتیلن و پلی پروپیلن می باشد که با توجه به نیاز مشتریان در گریدهای مختلف همراه با پرکننده کربنات کلسیم تولید می شود. 

استفاده از پر کننده کربنات کلسیم در این محصولات علاوه بر حفظ خواص مکانیکی وظاهری، موجب کاهش قیمت در قطعات تولیدی این محصولات می شود.

 NiruPylene:  

نیروپیلن شامل محصولات بر پایه پلی پروپیلن (با انواع پرکننده های معدنی و الیاف شیشه) می باشد که با توجه به نیاز مشتریان در گریدهایمختلف (کوپلیمر و هموپلیمر) در رنگ های مختلف تولید می شود. 

نیروپیلن دارای خواص مکانیکی بهبود یافته ازجمله افزایش استحکام، افزایش مدول، افزایش پایداری ابعادی،  افزایش مقاومت حرارتی، افزایش مقاومت خزشی، کاهش جمع شدگی (Shrinkage)، کاهش مکش های سطح قطعه می باشد.
و همچنین استفاده از پر کننده های معدنی موجب کاهش قیمت این محصولات می شود.

NiruTylene 

نیروتیلن شامل محصولات بر پایه پلی اتیلن (با پر کننده معدنی) می باشد که با توجه به نیازمشتریان در گریدهای مختلف (سبک و سنگین) همراه با پرکننده های معدنی (کربنات کلسیم) قابل تولید است.

نیروتیلن دارای خواص مکانیکی بهبود یافته ازجمله افزایش استحکام کششی،  افزایش پایداری ابعادی،  افزایش مقاومت حرارتی، افزایش مقاومت خزشی، کاهش جمع شدگی (Shrinkage)، کاهش مکش های سطح قطعه  می باشد وهمچنین استفاده از پر کننده های معدنی موجب کاهش قیمت این محصولات می شود.

NiruFlex

نیروفلکس شامل محصولات برپایه پلی پروپیلن می باشد که با توجه به نیاز مشتریان در گریدهای مختلف آلیاژ شده با لاستیک در محدوده وسیعی از سختی ها ( از 65 در مقیاس Shore A تا 57 در مقیاس Shore D) تولید می شود. 

انعطاف پذیری آلیاژ با سختی آن رابطه معکوس دارد.

بدین نحو که با کاهش سختی آلیاژ، انعطاف پذیری و ضربه پذیری آن افزایش مییابد.

NiruMid

 نیرومید شامل محصولات بر پایه پلی آمید می باشد که با توجه به نیاز مشتریان در گریدهای مختلف (6, 66) تولید می شود. پلی آمید ازجمله پلیمرهای مهندسی پرمصرف در جهان می باشد. 

پلی آمیدها دارای استحکام کششی و مدول کشسانی بالا بوده و مقاومت سایشی خوبی دارند. نیرومند پلیمر به منظور بهبود خواص پلیآمیدها کامپاند پلی آمید با الیاف شیشه ، فیلرهای معدنی ،افزودنی های ضربه پذیرکننده و سایر افزودنی ها را در درصدهای مختلف تولید می نماید.

کامپاند کردن الیاف شیشه با پلی آمید باعثافزایش چشمگیر استحکام، مدول کشسانی و ضربه پذیری آن می گردد.

NiruBlend:  

نیروبلند آلیاژی از محصولات پلیمری بر پایه پلی اتیلن وپلی پروپیلن می باشد که با توجه به نیاز مشتریان در گریدهای مختلف تولید میشود.

NiruAdd :  

نیرواَد شامل محصولات بر پایه پلی اتیلن و پلی پروپیلن ( با پر کننده معدنی و افزودنی های صنعتی) می باشد که با توجه به نیاز مشتریان در گریدهای مختلف تولید می شود. محصولات نیرواَد شرکت نیرومند پلیمر شامل انواع مستربچهای سفید، Anti-UV  ، َAnti-Oxidant و… می باشد. 

این محصولات پلیمری دارای خواص مکانیکی بهبود یافته متناسب با کاربرد نهایی می باشند.

فروش محصولات: 

 محصولات نیرومند پلیمردرصنایع خودرویی، بسته بندی، لوازم خانگی، لوازم بهداشتی و ساختمانی،الکترونیکی،و باغبانی،کشاورزی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. 

 فروش نیرومند پلیمر:

در مجموع شرکت نیرومند پلیمر پارس با داشتن نیروی مهندسی فروش قادر به مشاوره مشتریان در خصوص گرید متناسب یا قطعات تولیدی است و همچنین امکان تست مواد در پای دستگاه مشتری وجود دارد. همچنین در صورت بروزمشکل حین استفاده از مواد تیم فنی ما در پای دستگاه حاضر شده و مشکل را برطرف مینماید.

همچنین واحد فروش شرکت نیرومند پلیمر پارس با تکیه بر راه‌ حل‌های خلاقانه و نوآورانه همواره در جذب و رضایت مشتریان تلاش نمودهاست و هم‌اکنون این تیم باتوسعه طرح‌های بازاریابی و شناسایی تکنیک‌های بازار برای شناخت بیشتر وافزایش رضایتمندی مشتریان به گونه‌ای عمل نموده که مصرف‌کنندگان و مشتریان بارضایت و انگیزه‌ای متفاوت، محصولات و خدمات گروه را دریافت می‌کنند.

شماره تماس با واحد فروش: 02135000234


sales nirumand polymer

پلاستیک های مهندسی و تقویت شده

ویژگی مواد پلاستیک مهندسی این است که دارای مشخصات فنی برتری نسبت به پلاستیک های معمولی می باشد. مثلا مشخصات ضربه پذیری، انعطاف ، صلبیت ، خزش ، مقاومت حرارتی ، شعله وری و....