درباره ما

شرکت نیرومند پلیمر میراث بر یک واحد صنعتی است که پروانه تاسیس خود را در بهمن ماه ۱۳۵۱ از وزارت صنایع دریافت نمود. از اواسط دهه ۷۰ این شرکت شروع به تولید قطعات صنعتی پلاستیکی و قطعات خودرو و همزمان شروع به تولید مواد اولیه مهندسی تقویت شده و پر شده برای واحدهای قطعه ساز خودرو و واحدهای صنعتی دیگر نمود که هم اکنون نیز ادامه دارد. وی‍‍ژگی مواد پلاستیک مهندسی این است که دارای مشخصات فنی برتری نسبت به پلاستیک های معمولی می باشد. مثلاًً مشخصات ضربه پذیری ، انعطاف ، صلبیت ، مقاومت به خزش ، مقاومت حرارتی ، شعله وری و بسیاری مشخصات دیگر در پلاستیک های مهندسی نسبت به پلاستیک های معمولی برای قطعات صنعتی و خودرو بهتر می باشد. به همین علت بیشترین کاربرد مواد مهندسی در تولید قطعات خودرو و قطعات صنعتی حساس و برخی محصولات دیگر می باشد. همچنین این شرکت از سال ۱۳۸۴ گواهینامه مدیریت کیفیت ۲۰۰۰ ISO 9001: را از شرکت URS  انگلستان دریافت نموده است و در حال حاضر گواهینامه ISO 9001 : 2008 از شرکت Quality Assured  را دارا می باشد. محصولات این شرکت در مواد مهندسی که مصرف بالایی در ایران دارند از نظر کیفی کاملاً قابل رقابت با انواع خارجی بوده و قیمت آن عموماً ارزانتر از انواع خارجی می باشد.
اهداف شرکت عبارتند از :
۱) گسترش هر چه بیشتر رابطه با مشتریان به منظور افزایش سود دو جانبه. شرکت نیرومند پلیمر مشتریان را همانند عضوی از مجموعه خود می داند. برای دستیابی به این منظور شرکت توجه ویژه ای را معطوف به آموزش کارکنان خود کرده و تمامی کارکنان را درگیر طرح توسعه شرکت نموده است.
۲) رضایت مندی مشتریان از تولیدات و خدمات این شرکت و ایجاد یک فضای مطمئن برای ایشان در هر زمان که به خدمات این شرکت نیاز دارند
به این منظور واحد مهندسی فروش در هر زمان در خدمت مشتریان می باشد. بازدید از شرکت توسط مشتریان و آشنایی با روش تولید و کنترل محصول جزء افتخارات واحد مهندسی فروش خواهد بود.

پلاستیک های مهندسی و تقویت شده

ویژگی مواد پلاستیک مهندسی این است که دارای مشخصات فنی برتری نسبت به پلاستیک های معمولی می باشد. مثلا مشخصات ضربه پذیری، انعطاف ، صلبیت ، خزش ، مقاومت حرارتی ، شعله وری و....