حضور شرکت نیرومند پلیمر پارس در نمایشگاه اوراسیا، ترکیه

شرکت نیرومند پلیمر پارس در بیست نهمین نمایشگاه بین المللی پلاستیک و صنایع وابسته اوراسیا در شهر استانبول کشور ترکیه حضور یافت. براساس این گزارش شرکت نیرومند پلیمر پارس در نمایشگاه بین المللی پلاستیک و صنایع وابسته اوراسیا، ترکیه (Plast Eurasia) با حضور مهندس پور قاضی مدیرعامل و مسعود پور رحیم مدیربازرگانی خارجی این شرکت […]

شرکت نیرومند پلیمر پارس در بیست نهمین نمایشگاه بین المللی پلاستیک و صنایع وابسته اوراسیا در شهر استانبول کشور ترکیه حضور یافت.

براساس این گزارش شرکت نیرومند پلیمر پارس در نمایشگاه بین المللی پلاستیک و صنایع وابسته اوراسیا، ترکیه (Plast Eurasia)

با حضور مهندس پور قاضی مدیرعامل و مسعود پور رحیم مدیربازرگانی خارجی این شرکت با میزبانی شهر استانبول کشور ترکیه در این نمایشگاه حضور یافت.

نمایشگاه پلاستیک و صنایع وابسته اوراسیا، ترکیه (Plast Eurasia) بزرگترین نمایشگاه پلاستیک است که در منطقه اوراسیا برگزارگردید.

این نمایشگاه با همکاری  سازمان صنعت پلاستیک ترکیه برگزار می گردد و فرصتی برای تعامل تجاری با سایر شرکت ها و برندهای بین المللی است.

دراین نمایشگاه معتبر جهانی ماشین آلات تولید پلاستیک، مواد شیمیایی و مواد خام، ماشین آلات و صنایع کمکی، تجهیزات گرما و کنترل، قالب، hyrdraulic و پنوماتیک، روش های بازیافت و… ارائه گردید.


12 دسامبر 2019  ,  #   اخبار

پلاستیک های مهندسی و تقویت شده

شركت نيرومند پليمر ميراث بر يك واحد صنعتي است كه پروانه تاسيس خود را در بهمن ماه 1351 از وزارت صنايع دريافت نمود. از اواسط دهه 70 اين شرکت شروع به توليد قطعات صنعتي پلاستيكي و قطعات خودرو و همزمان شروع به توليد مواد اوليه مهندسي تقويت شده و پر شده برای واحدهاي قطعه ساز خودرو و واحدهاي صنعتي ديگر نمود که هم اكنون نيز ادامه دارد.